کارکتر های اختصتصی شخصیت هایی هستند که کخصوص به یک برنده بوده و یک برند می تواند از این شخصیت در هر جایی از جمله انیمیشن های تبلیغاتی، بنر ها و سایت استفاده کند.

فایده مهم این شخصیت اختصاصی آن است که ذهن ما انسان ها به طور طبیعی علاقه مند به داستان سرایی و شخصیت سازیست و به عبارتی یک شخصیت اختصاصی بیش از هر چیز دیگری حتی لوگو در ذهن مخاطب باقی می ماند. برای مثال همان گوسفند معروف بر روی پاک شیر دوران مدرسه را یاداوری می کنم. شاید ما اسم آن برند را دیگر یادمان نباشد اما تصویر آن گوسفند تا سالیان سال در ذهنمان باقی میماند.

ویژگی های یک کارکتر اختصاصی خوب
سادگی

ما به طور طبیعی علاقه داریم تا بیشتر چیز هایی که ساده تر و خلوت تر هستند را به ذهن بسپاریم و زمانی که حرف از حافظه تصویری به میان می آید این موضوع بسیار واضح تر می شود. هر چه کارکتر اختصاصی ما ساده تر باشد راحت تر در ذهن ما جای گرفته و ذهن مشغول حفظ کردن جزییات زیاد تصویر نمی شود و در طولانی مدت نیز بهتر آن را به خاطر می آورد.

زیبایی

مسلما یکی از مهم ترین ویژگی یک کارکتر اختصاصی زیبایی آن است به نحوی که نظر مخاطب را بتواند جلب کند و به دل او بشیند

متناسب بودن

برای مثال یک کارکتر اختصاصی برای کسب و کاری که مخاطبانش نوجوان هستند با کارکتر اختصاصی که گروه مخاطبانش بزرگسالان هستند باید متفاوت بوده و کارکتر اختصاصی باید هماهنگ با مخاطبان آن کسب و کار باشد.

others
برای سفارش علاوه بر پرداخت از طریق سایت میتوانید از طریق شماره تماس درج شده در بالای سایت با ما ارتباط برقرار کنید. پاسخگو شما در هر ساعتی خواهیم بود!
۶۰۰ هزار تومان

ارائه ۲ اتود اولیه به همراه اصلاحیه