کارت های ویزیت برای اولین بار قرن هفدهم در انگلستان استفاده شد و علاوه بر استفاده تبلیغاتی با توجه به نبود شماره تلفن با رسم نقشه، آدرس را هم نشان می دادند.البته هنوز هم بر روی بعضی از کارت های ویزیت ایرانی این نقشه ها دیده می شوند.

در دهه ۱۸۷۰ محبوبیت کارت ویزیت به شدت افزایش یافت و شایع ترین روش تبلیغات شد. به نحوی که برای تبلیغ هر نوع کسب و کاری استفاده می شد. از آن موقع تا امروز همچنان کارت های ویزیت یکی از مهم ترین ملزومات هر کسب و کاریست و  در سال های اخیر کارت های ویزیت در دو فرم مستطیلی و مربعی معمولا اماده میشوند.

ویژگی های یک کارت ویزیت خوب

یک رو باشد یا دو رو ؟

شاید می توان گفت امروزه دیگر کارت های ویزیت یک طرفه منسوخ شده اند و در اکثر مواقع بر روی پشت کارت حداقل لوگوی آن کسب و کار به صورتی زیبا قرار دارد

مربعی باشد یا مستطیلی ؟

شاید نتوان این دسته بندی را خیلی دقیق دانست و بیشتر این موضوع یک موضوع سلیقه ایست. اما به طور کلی می توان گفت کارت های ویزیت مربعی بیشتر برای کسب و کار های سرگرمی، تفریحی و خدماتی مناسب بوده و کارت های ویزیت مستطیلی برای شرکت ها و سازمان ها مناسب است

برای سفارش علاوه بر پرداخت از طریق سایت میتوانید از طریق شماره تماس درج شده در بالای سایت با ما ارتباط برقرار کنید. پاسخگو شما در هر ساعتی خواهیم بود!

طراحی کارت ویزیت اقتصادی

۳۵۰ هزار تومان

هر دو رو با سبک طراحی یکسان

مدت زمان تحویل ۱ الی ۲ روز

اصلاحات قابل انجام توسط مشتری

رنگ بندی لوگو
فونت لوگو

طراحی حرفه ای کارت ویزیت

۵۰۰ هزار تومان

هر طرف با سبک طراحی مجزا وبسیار شکیل

مدت زمان تحویل ۲ الی ۳ روز

اصلاحات قابل انجام توسط مشتری

رنگ بندی لوگو
فونت لوگو
اعمال ۲ اصلاحیه بر روی طرح